Ο σύλλογος μας φέτος κάνει μία εξαιρετική προσφορά για παιδιά ηλικίας 4 έως 5 ετών.

Επικοινωνήστε μαζί μας για περαιτέρω πληροφορίες.

Τα νέα μας

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

wallpaper_taekwondo_by_kl_photos-d98kt8e (1)

Μπράβο στους αθλητές του Συλλόγου μας για τη συμμετοχή τους στο 3ο Κύπελλο Ακρόπολης 2018, με την υπομονή και την επιμονή τους στις προπονήσεις σε μια περίοδο γεμάτη με σχολικές υποχρεώσεις κατάφεραν να μας κάνουν περήφανους ανεξάρτητα με το αποτέλεσμα!!! Επίσης ένα μεγάλο μπράβο στους γονείς για την υπομονή τους και για τη συνεργασία που είχαν κατά την περίοδο της προετοιμασίας!!!

20180619_08454620180619_084509

Συγχαρητήρια στον Κωνσταντίνο Ποταμιάνο που κατέκτησε την 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα εφήβων που διεξήχθη στην Πάτρα στην κατηγορία των -51κιλών!!!

IMG-3bca8c6f96c0cb9ed99f933a6b0ed17f-V

Να πούμε και ένα μπράβο στους μικρούς αθλητές του Συλλόγου μας Αθανασία Τσαματελάτου και Τσάκο Δημήτρη που για πρώτη φορά συμμετείχαν σε κύπελλο και έκαναν μια εντυπωσιακή εμφάνιση. Επίσης η Γκιγκίλου Γεωργία κέρδισε τον πρώτο της αγώνα εντυπωσιακά και έχασε στον 2ο από την Κατσούλη Μαρία του Συλλόγου Κρήτες. Και τα 2 κορίτσια έπαιξαν άψογα, η παρακάτω φωτογραφία μας δείχνει ότι μέσα στο τερέν μπορεί να ήμαστε αντίπαλοι αλλά έξω από αυτό δεν υπάρχει καμία εχθρικότητα! Αντιθέτως σε κάθε αγώνα μαθαίνει πράγματα ο κάθε αθλητής από τον άλλον και μαζεύει πολύτιμες εμπειρίες!! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδάκια μας συνεχίστε να προσπαθείτε και να μας κάνετε περήφανους!!!

25994843_2044258765805684_2008614534135708886_n

Συγχαρητήρια στον αθλητή του Συλλόγου μας το Τοπχαρά Νικόλαο που κατέκτησε την 3η θέση στο κύπελλο <<Γ. Βόλαρης 2017>>. Μπράβο στο Τοπχαρά Μανώλη για τις 2 νίκες του και στον Τάτα Λευτέρη για την προσπάθεια του!

25993479_1792530147423681_1074548703_o

Καινούργια επιτυχία χάρισε στο Σύλλογό μας ο Ποταμιάνος Κωνσταντίνος κατακτώντας την 3η θέση στο Κύπελλο <<Γ. Βόλαρης 2017>>

25637030_1790586804284682_1104144971_o

Το πρόγραμμα των Χριστουγέννων

Χριστούγεννα (4)

Καινούργια επιτυχία χάρισε για άλλη μια φορά στο σύλλογο μας ο Νίκος Τοπχαράς κατακτώντας την 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παίδων, στην κατηγορία -57, που συμμετείχαν 51 άτομα . Εξαιρετική εμφάνιση έκανε και ο Μανώλης Τοπχαράς νικώντας στον πρώτο αγώνα καθώς και ο Λευτέρης Τάτας.

23905190_2031474320417462_1841815995374198542_n

Συγχαρητήρια στους αθλητές του Συλλόγου μας Τοπχαρά Νίκο, Τοπχαρά Μανώλη και Ποταμιάνο Κωνσταντίνο για την άψογη εμφάνισή τους στο Διεθνές Πρωτάθλημα G1!!!

23622399_2028152560749638_3660882908883456651_n

23658407_2028152610749633_2251197554834138697_n

8ο Αγωνιστικό Φεστιβάλ Kim e Liu !!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια στους αθλητές του Συλλόγου μας τον Τσάκο Δημήτρη και τον Δινεράκη Αλέξανδρο για την 3η θέση που κατέκτησαν με μεγάλη επιτυχία!!! Επίσης να συγχαρούμε τον Τσάκο Γιώργο, τον Ρούσσο Χρήστο και τον Ράπτη Αντώνη για την προσπάθεια τους και την άψογη εμφάνισή τους στους αγώνες!!!!!!